Yeni Halı

Filtreleri göster

687 sonuçtan 1-60 arası gösteriliyor

687 sonuçtan 1-60 arası gösteriliyor

Yeni Halı Modellerinde 2022 Trendleri

Halı trendlerinde bir şey var, ayağınızda hissedeceğiniz rahat-şık, pelüş his ile, ahşabın veremeyeceği bir şey. Ahşap döşeme hiçbir yere gitmese de Yeni Halı büyük ve çok şık bir şekilde geri dönüş yapıyor. 2022 halı modelleri ile, yaratıcılığımızı cesur aratıcı ve yenilikçi bir tarzda ifade edeceğiz gibi görünüyor.

2022 Yeni Halı Trendleri

Parlak ve cesur kontrast renkleri karıştırmaktan ateşli kırmızı tonlara, geometrik ve karmaşık desenlere kadar, 2022 halı trendimiz kendini ifade etmeyi anahtar olarak görüyor. Ölçeğin diğer ucunda, topraklı, organik doğal eğilim önümüzdeki yıl boyunca dayanmaya hazırlanıyor ve iç tasarım şemalarımıza sakin bir manzara getiriyor. Üstelik Ucuz Yeni Halı modellerimiz her bütçeye uygun.

Desenli Yeni Halılar Geri Dönüş mü Yapıyor?

Yakın zamana kadar, halılar ve kilimler sade, nötr ve sadece yatak odası için olma eğilimindeydi, ancak desenli halılar şimdi tekrar geliyor ve oturma odasına ve yemek odasına da taşınıyor. Doğru ellerde, desenli halı tasarımları bir sanat eserini bir odaya sokmaya ve güçlü bir tasarım tonu belirlemeye benzer.

yikanabilirhalilar.com olarak Halının tüm tasarım seçimlerinin temeli olmasıyla birlikte, bir tasarım şemasının zeminden başlaması gerektiğine inanıyoruz.

Küçük Odalarda Cesur Bir Halı Kullanın

2022 renklerin ve yaratıcılığın yılı olacak, bu nedenle tasarım alanına çok sayıda desenin girmesi şaşırtıcı değil, ancak bu onları küçük evlerde kullanamayacağınız anlamına gelmiyor.

Desenli halılar küçük alanlar için daha estetik bir katkı yapar ve yatak odası halı fikirleriniz için mükemmeldir. Bir duvardaki yoğun bir desenin ezici olabileceği yerlerde, desenli bir halı veya halı ile zeminde bir desen tanıtmak, alanı devralmadan ilgi ekleyebilir.

İç mimar Adam Bray, “Küçük odalarda veya unutulan arka merdivenlerde genellikle cesurca desenli veya parlak renkli halılar kullanıyoruz – beklenmedik ve güçlü bir şey tanıttığınızda kendilerini canlandırıyorlar” diyor.

Halı Fayansları ile Ayak Altında Bir Açıklama Yapın

Geçmişte, desenli halıların, kilit bir tasarım detayı olmaktan ziyade lekeleri ve dökülmeleri absorbe etme yeteneklerinden dolayı pub ve otellerde kullanıldığı düşünülüyordu.

Tasarımcılar, zemin için soyut sanat eserlerine benzeyen halı karoları ve şekiller oluşturmada ustadır, bu nedenle zeminin odanın ana tuvali olmasını istiyorsanız, bunlar güçlü bir konsept olacaktır.

Akıllı Çizgiler Döşeyin

Akıllı şerit – geniş veya dar olsun – tıpkı döşeme tahtalarında olduğu gibi bir odayı görsel olarak uzatacak ve genişletecek klasik bir desendir. Çizgili zemin kaplamaları yaklaşık 20 yıl önce ilk koleksiyonlar piyasaya çıktığında evlerin zeminlerinde kullanılmaya başlandı.

Kire meydan okuyan doğasıyla bilinen şeritler, başlangıçta merdiven gibi yüksek trafikli alanlarla sınırlıydı, ancak çekicilikleri şimdi yayılıyor. Çizgilerin her yerde olduğu kumaş dünyasından ilham alan döşeme, şimdi her zamankinden çok daha fazla tasarım seçeneği sunuyor.

Nötr Bir Seçenekle Sakinlik Hissi Yaratın

Yeni halılar seçmek oturma odası fikirlerinize sakinlik hissi getirecektir. Çok yönlülüğü ve uzun ömürlülüğü mülkünüze değer kattığından, nötr bir gölge de akıllıca bir yatırımdır. Ayrıca, farklı odalardaki döşemeleri koordine etmeyi bir esinti haline getirecek, düzlükleri ve ince desenleri birleştirmenizi sağlarken, evin her yerinde tutarlı bir akış sağlayacaktır.

Pembe ve Kırmızı Renk Düzeni ile Isının

Kırmızı biber renginden gür meyve tonlarına kadar duygusal tonlar evinize cesur ama güzel bir estetik katacaktır. Koridor veya oturma odası gibi yüksek ayaklı bir alan, günlük aşınmanın etkilerini gizlemeye yardımcı olabileceği için klasik bir desen sunmak için ideal bir yerdir. Zarif çizgilere sahip salon ve oturma odası mobilyalarını seçin ve düzenin geri kalanını basit tutun, böylece zemin tüm etkiyi sağlar.

Yeni Halı ve 2022 Modası

En Yeni Halı Modelleri, 2022 için hoş bir geri dönüş yapıyor. Hangi odayı dekore ediyorsanız edin, estetik yönlerinizi göstermeniz gerektiğini biliyorsunuz.

Halı seçerken odanın amaçlanan kullanımının zihninizin ön saflarında yer alması çok önemlidir. Nasıl bir his yaratmak istiyorsunuz? Oda nasıl kullanılacak? Alan, açıklama yapmak istediğiniz bir resepsiyon alanı mı? Ya da sakin ve rahat bir his yaratmak için inziva yeri olarak kullanmak istediğiniz bir oda? Halınızı seçerken bu kararın zihninizin ön saflarında yer alması, alanınız için mükemmel seçime doğru size rehberlik edecektir.

Hangi halı hangi oda için en iyisidir?

Daha cesur ifade kalıpları her zaman koridorlara ve odalara yeni bir tasarım ve sağlamlık katma eğilimindedir, çünkü bunlar yüksek trafik alanları olarak bilinir.

Bir odanın hissi önemlidir ve çok kişisel bir seçimdir, çünkü başarılı bir iç mekan şeması kişiliğimizin unsurlarını yansıtacaktır. Bazıları sakin ve dinlendirici bir yatak odası isterken bazıları da daha fazla canlılık hissi tercih etmek isteyebilir. Rahatlatıcı bir oda için dikkate alınması gereken halılar nötr bir sadelik olacaktır. Ancak, nihai lüks ve peluş bir his için kadife bir seçeneğe göz atın.