Eskitme Halı

Filtreleri göster

119 sonuçtan 1-60 arası gösteriliyor

119 sonuçtan 1-60 arası gösteriliyor

Eskitme Halı Modellerimiz, antika kilim konseptine tamamen yeni bir yaklaşımdır. Güzelce eskitilmiş dede yadigarı gibi görünecek şekilde tasarlandılar, ayrıca her biri yepyeni.

Eskitme Halı koleksiyonumuz, geleneksel çiçek desenlerinden geometrik madalyonlara kadar otantik oryantal ve İran desenlerinden ilham alan çeşitli farklı tasarımlara sahiptir. Her bir halı, her tasarımın nesiller boyu varmış gibi görünmesini sağlayan, baştan sona renkli ince varyasyonlar yaratan benzersiz bir boyama tekniğiyle yapılır.

Eskitme kilim modelleri, kökleri eski dokuma geleneklerine dayanan desenleri, renkleri ve tasarımları ile başlı başına bir sınıftır. Tek tek elde yapılan Eskitme kilimler, tasarım estetiğinizi tamamlamak için kullanabileceğiniz türünün tek örneği olan sanat eserleridir.

Yikanabilirhalilar.com’un Eskitme halı modelleri, eski ve yeninin en iyilerini harmanlamak için özenle üretilmiştir. Tasarımlar dünyanın dört bir yanından otantik Eskitme halıra dayanmaktadır, ancak çağdaş renk paletleri ile güncellenmiş ve kolay temizlik ve bakım için modifiye edilmiştir.

Eskitme Halı Fiyatları

Birçok yelpazede bulunan eskitme halıları en uygun fiyatlara yikanabilirhalilar.com ‘da bulabilirsiniz. Deri tabanlı ve baskılı eskitme desenli halılarımız her bütçeye uygundur ve dekorasyonunuzu çok basit bir şekilde tamamlamanıza izin verir.

Geleneksel kilim stillerinin görünümünü ve hissini kapsayan geniş bir Eskitme kilim yelpazesi sunuyoruz. Cesur bir ifade parçası veya daha sade bir şey arıyorsanız, koleksiyonumuzda ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir Eskitme halı var.

Çağdaş ve modern halılardan Eskitme ve Fas tarzlarına kadar her şeyi burada bulacaksınız. Mevcut dekorunuzu tamamlayacak cesur, parlak bir halı veya daha zarif bir halı istiyorsanız, Eskitme oda halısı koleksiyonumuzda herkes için bir şeyler var.

Her biri benzersizdir, iki eski halı tam olarak aynı değildir. Her bir halıdaki karmaşık detaylar, onları bu kadar özel yapan şeydir, özellikle yetenekli zanaatkarlar tarafından ayrı ayrı el yapımı büyük geleneksel ve oryantal parçalardan esinlenilmiştir. Eskitme halılarımız, 20. yüzyılın ortalarından kalma zamansız el dokuması kilimlerden ilham almıştır. Zamanın ve tarihin giydiği renkler ve desenler, her halıya benzersiz bir karakter kazandırıyor.

MÜKEMMEL ESKİTME HALINIZI BULUN

  • Gri veya Kırmızı gibi nötr renklerde Eskitme tarzı bir halı ile rahat bir alan yaratabilirsiniz.
  • Alanınıza daha fazla kişilik kazandırmak için cesur renklerde veya desenlerde Eskitme tarzı bir halı seçin.
  • Yıkanabilir Eskitme tarzı halılar, sakinlik sunar ve daha minimalist tasarımlı alanları tamamlar.
  • Duvarlarınızın, zeminlerinizin ve mobilyalarınızın rengini düşünün. Kontrast ortaya çıkaran ve karışmayan bir halı seçin. Koyu mavi üzerine koyu kahverengi.
  • Çok fazla desen ve baskıdan hoşlanıyorsanız, daha yumuşak bir görünüme sahip eski bir halı iyi bir seçenektir.

Eskitme halıları birçok ebat ve renkte bulabilirsiniz. Filtreleri kullanarak mükemmel uyumu aramak mümkündür. Bunlar, aramanızı başlatmanıza yardımcı olacak bazı kısayollardır.

  • Eskitme tarzı kiliminizin nerede kullanılacağına karar vererek başlayın. Bu, doğru malzemeyi seçmenize yardımcı olacaktır.
  • eviniz için en iyi boy halıyı belirleyin ve ardından aramanızı daraltın.
  • Odayı tamamlamak için en iyi renk hangisidir? Siyah ve Mavi diyebiliriz.
  • Uygun fiyat seçeneklerini filtreleyebilirsiniz .