Yazlık Halı

Filtreleri göster

687 sonuçtan 1-60 arası gösteriliyor

687 sonuçtan 1-60 arası gösteriliyor

Yazlık Halı Modelleri

Güneş ışığı fazlalığımızın yaşam tarzlarımızı nasıl etkilediğini bilirsiniz, ancak aynı zamanda evlerimizi nasıl tasarladığımız ve dekore ettiğimiz üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğunu hiç düşündünüz mü? Duvar renginden yer döşemesine, kapılardan pencerelere kadar her alanda kendini göstermektedir. Yazlık Halı Modelleri de olduğu gibi mevsime özel tüm alanlarda ve dekoratif eşyalarda malzeme içeriğini, rengini, boyutlarını gibi detaylarını belirlemektedir.

Evdeki en önemli tasarım öğelerinden birisi de halıdır. Sıcak bir iklimi geleneksel sıcak ve rahat bir halı fikriyle bağdaştırmak bazen zor olabilir. Bununla birlikte, iyi seçilmiş bir halı, kavurucu yazlar olsa bile, tüm yıl boyunca evinize tasarım yeteneği ve konfor katabilir.

Bir yer halısı evinize ekstra bir yalıtım katmanı ekler ve tıpkı duvarlarınızdaki ve tavanınızdaki yalıtım gibi, iki kat çalışır. Kış aylarında bir halı odanızı sıcak tutmaya ve yaz aylarında sıcak havayı dışarıda tutmaya yardımcı olurken, içerideki serin klimalı havayı korumaya yardımcı olacaktır.

Peki sıcak bir iklim için halı seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Güneşli bir iklim için bir halı seçerken, çok fazla ısıyı emmeyen ve tutmayan düz dokumalar gibi az tüylü stilleri ve nefes alan pamuk, yün ve jüt gibi güzel doğal lifleri tercih edin

Yaz Koleksiyonumuzda, çok sevilen kilim modellerimizi güneşten nasibini alan yaşam tarzları için seçtik. Daha sıcak iklimlere uyacak şekilde hazırlanmış bu kürasyon, doğal dokuları, kıyıdan ilham alan renk paletleri ve dayanıklı malzemelerle evinize getirir.

Doğal Yün ve Pamuk Yazlık Halılar

Cıva yükseldikçe, kış yünlerimizi fave pamuklu tişörtlerimiz ve keten elbiselerimizle değiştiriyoruz ve bu nefes alabilen doğal lifler sıcak günler için mükemmel bir kıyafet olduğu gibi, aynı şey ucuz yazlık halılar için de geçerli!

Pamuk ve yün gibi doğal lifler, yalınayak yaz günleri için mükemmel bir seçimdir. yikanabilirhalilar.com da göreceğiniz, elle dokunan doğal lifli yazlık halılar yetenekli zanaatkarlar tarafından titizlikle hazırlanmıştır ve her stil insan eliyle yapıldığı için halınızı tamamen size özgü kılan güzel doğal varyasyonlara sahiptir!

Mükemmel bir yaz stili için, alanınıza muhteşem doğal doku eklemek için düşük profilli yün karışımı veya tutamlı detaylara sahip düz bir pamuk stili öneririz.

Polipropilen Yazlık Halı Fiyatları

Havuz kenarında uzanarak daha fazla zaman geçirmeyi ve bu yaz evi temizlemek için daha az zaman harcamayı tercih ederseniz, polipropilen kilimler hayal ettiğiniz kolay yaşam seçeneğidir. İpeksi yumuşak dokunuşlu bu sentetik malzeme, süper sert aşınma ve lekeye dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da onu yoğun aile evleri için harika bir seçim haline getirir.

Yaz Koleksiyonumuz, sakin nötr tonlarda ve ince tasarımlarda bazı muhteşem polipropilen Patchwork Halı stillerine sahiptir ve işlev ve güzel tasarım arasında seçim yapmak zorunda olmadığınızı bir kez ve herkes için kanıtlamaktadır.

Dış Mekan Yazlık Halılar

Geleneksel olarak, halılar dış mekanlarınız için akla gelen son şey olabilir, ancak fiber teknolojisindeki modern gelişmeler sayesinde, aynı tasarım dokunuşlarını ve iç tasarım konforunu açık hava alanlarınıza getirememeniz için hiçbir neden yoktur. İyi seçilmiş bir dış mekan halısı, dış mekanlarınızı bölgelendirmenize ve evin bu sık göz ardı edilen kısmına renk ve doku eklemenize yardımcı olabilir.

Polietilenden yapılan kilimler dış mekan kullanımı için harika bir seçimdir. Pamuk gibi yumuşak ve hafif dokunuş, bu çevre dostu elyafın aslında geri dönüştürülmüş plastik şişelerden yapıldığına asla inanamazsınız! Ancak Polietilenin sert Aussie unsurlarını almak için bu kadar ideal olmasının nedeni, süper sert ve dayanıklı doğasıdır. Hızlı kuruyan, lekeye dayanıklı ve temizlenmesi kolay güzel bir polietilen halı, yaz yaşam tarzınıza biraz az bakım gerektiren lüks eklemenin mükemmel bir yoludur.

Renk ve Desen

Yaz halı modelleri, güzel doğal malzemeler, doğadan ilham alan desenler ve organik renk paletleri aracılığıyla açık havanın güneş alan neşesini eve getirmektir.

Klasik kıyı esintili bir dekor, evinizi hayalinizdeki tropikal kaçamaklara götüren günlük bir vahaya dönüştürebilmenin harika bir yoludur. Kumlu bej, gri ve sakinleştirici maviler ve klasik deniz çizgilerinde okyanus esintili tonları düşünün.

Yaz stiline daha zarif bir bakış için, doğanın ham güzelliğini kutlayan lüks dokunuşlara ve tasarım öğelerine bakın. Bir halı seçerken, yün, pamuk ve jütlerin muhteşem doğal tonlarından ilham alın. Bu stiller dekorunuz için bir topraklama temeli oluşturacak ve hafif ahşap ve taş gibi diğer lüks doğal malzemeleri güzel bir şekilde tamamlayacaktır.

Renk spektrumunun diğer ucunda, parlak güneşli günler canlı ve mutlu renk patlamalarını keşfetmeniz için size ilham verebilir ve yikanabilirhalilar.com olarak bizler buradayız!

Mevsimlere Uyum Sağlama

Küratörlüğündeki Yaz Koleksiyonumuzdaki stiller tüm yıl boyunca evlerinize hoş bir esinti sağlar, ancak daha serin kış aylarında ekstra bir sıcaklık ve peluş doku unsuru eklemek istiyorsanız, yıl boyunca her iklime uygun modellerimizden seçim yapabilirsiniz.

Doğal jüt veya düz stil gibi daha büyük ölçekli bir yaz tarzı halı ile başlayın ve sıcaklık düşmeye başladığında sadece üzerine daha küçük bir halı katmanlayın. Kontrast için oldukça nötr tonlu bir taban halısını daha canlı ve dokulu bir üst halı ile eşleştirmenizi öneririz. Bu küçük numara, alanınıza yüksek etkili bir tasarım eklemenin harika bir yoludur.