Salon Halısı

Filtreleri göster

687 sonuçtan 1-60 arası gösteriliyor

687 sonuçtan 1-60 arası gösteriliyor

Bir salon halısı kullanmak, alanınızı tanımlamanıza ve genel temanızı sağlamlaştırmanıza yardımcı olabilir. Belki de odayı gerçekten bir araya getirmek için biraz renk sıçramasına ihtiyacınız var veya kanepenizi vurgulayacak bir şey bulmak istiyorsunuz.

Salon halısı modelleri ile ilgili en iyi şey, çok yönlü olmaları ve çok çeşitli boyut, şekil, renk ve dokuya sahip olmalarıdır. Sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda zeminlerinizi günlük aşınma ve yıpranmaya karşı da koruyabilirler.

Burada Yikanabilihalilar.com olarak, herhangi bir dekor stilini tamamlayacak hem iç hem de dış mekan halılarından oluşan harika bir portföye sahibiz. Yararlı arama araçlarımızla web sitemizde gezinmek kolaydır, böylece aradığınızı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Salon Halısı Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Adımlar

  • İlk olarak, odanızın boyutunu ve şeklini göz önünde bulundurmalısınız. Yuvarlak mobilyalı ve yuvarlak tavanlı yuvarlak bir odanız varsa, odanızın tarzına uygun yuvarlak salon halısı almanız en doğrusu olacaktır. Ancak dikdörtgen mobilyalı dikdörtgen bir oturma odanız varsa, o tür bir alan için kare veya dörtgen bir halı almak en doğru seçim olabilir.
  • İkinci olarak, halınızın ne kadar zemin kaplamasını istediğinizi düşünün. Zeminin sadece bir kısmını kaplamasını mı istiyorsunuz? Yoksa tüm zemininizin devasa bir halıyla kaplanmasını mı istiyorsunuz? Eğer öyleyse, çevrimiçi satın almadan önce kesinlikle odanızı ölçmeniz gerekir. İstanbul’daki showroomumuzu da ziyaret edebilirsiniz, eviniz için doğru halıyı bulmanıza yardımcı olacağız.
  • Üçüncüsü, yeni bir halı alırken evinizin renk düzenini göz önünde bulundurun. Mobilyanızın bitişini veya boya işini tamamlayan renklere sahip ince salon halısı almalısınız. Koyu renkli mobilyalarınız varsa, koyu kahverengi bir salon halısı almak onunla güzel görünecek; Aynı şekilde koltuğunuz beyaz veya bej ise hafif bir şeyler alın.

Salon Halısı Seçiminde Renk

Bir salon halısı için alışveriş yaparken, odanın mevcut dekorunu ve renk düzenini aklınızda bulundurun. Yeni bir salon halısı almak istediğinizde, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şeylerden biri, dekorunuzla nasıl eşleşeceğidir.

Mekanınızdaki mobilya ve duvar sanatının renklerine bir göz atın ve onları tamamlayan bir halı seçin. Genel bir kural olarak, herhangi bir odada üçten fazla ana renginiz olmamalıdır.

Desenleri Karıştırma

Halılardaki desenleri karıştırmak görsel ilgi katar ve bir odayı birbirine bağlamaya yardımcı olabilir. Birden fazla desenli paneli olan bir halıyı veya aynı renk grubunda birkaç farklı desenli modeli olan bir halıyı seçerek desenleri karıştırabilirsiniz. Mevcut bir halıyla çalışıyorsanız, daha büyük salon halısı üzerine daha küçük, daha renkli bir alan halısı ekleyerek desenleri katmanlamayı deneyin.

Dokuları Karıştırma

Karıştırma desenleri gibi, dokuları karıştırmak da bir alana çeşitlilik katar ve fazla gerçekçi veya sıkıcı görünmesini engellemeye yardımcı olur. Bir odada daha fazla boyut oluşturmak için düz dokuma bir halı, tüylü bir halının üzerine yerleştirilebilir. Benzer şekilde, hem derinlik hem de görsel ilgi uyandıran genel bir görünüm yaratmak için içlerine farklı dokular dokunan kilimler seçebilirsiniz.

Salon Halıları Bakım ve Temizliği

Temizlik ve bakım: Çoğu salon halısının, yalnızca vakumlu bir elektrikli süpürge ile düzenli ve nazik bir şekilde temizlenmesi ve ayrıca ara sıra profesyonel temizlik yapılması gerekir. Evinize girerken ayakkabılarınızı çıkararak ve içeriye girebilecek çamur veya kumları toplamak için dışarıya bir paspas koyarak kir ve tozların halıya bulaşmasını önleyebilirsiniz.

Dökülenleri temizlemeyi kolaylaştırmak için leke tutmaz salon halılarımızı tercih etmelisiniz.

Çamaşır makinesinde yıkanabilir salon halısı modellerimizi 30 derece sıcaklıkta sıkma yapmadan yıkayabilirsiniz.

Yikanabilirhalilar.com‘da Hem Büyük Hem de Küçük Salon Halılarını Bulabilirsiniz.

Salon halısı modelleri, mevcut zeminlerinize renk, doku ve yumuşaklık katmanın harika bir yoludur. Yüzlerce salon halısı modeli ve rengine sahip olan Yıkanabilir Halılar, evinizin havasını anında güncellemenizi sağlıyor.

Yıkanabilir Halılar’ da çok çeşitli salon halılarımız var. Marka, fiyat, özel teklifler ve müşteri puanlarına göre sunduğumuz farklı salon halılarına göz atmak için sitemizi kullanabilirsiniz. Benzer şekilde, salon halısının renklerine, şekline, desenine, malzemesine ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz salon halılarının çoğunun birden fazla boyutta geldiğini unutmayın.

Yıkanabilir Halılar, ev dekorasyonu ile ilgili her şey için tek adresiniz! Ayrıca, evinizin görünümünü herhangi bir bütçeye göre tamamen yenileyebilmeniz için harika bir mobilya ve yatak takımı seçeneklerimiz var!

Güzel bir Baskılı halı veya daha modern bir şey arıyorsanız, hepsi bizde! Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim ve fiyat eşleşmesiyle, burada yikanabilirhalilar.com üzerinden alışveriş yaparken en iyi teklifi aldığınızı bilirsiniz.