Alışveriş Sepeti

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz

Browse

 

Sosyal

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer ürünler kargoya verilmişse, siparişinizi iptal edemezsiniz; fakat kargo size ulaştığı andan itibaren 10 gün içinde bize ürünü iade edeceğinize dair bir e-mail atarak, ürünü paketinde, eksiksiz ve kullanılmamış olarak iade edebilirsiniz. 

yikanabilirhalilar.com’dan satın aldığınız ürünleri değiştirme ve iade imkanınız bulunmaktadır.

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 10 iş günü içerisinde bize iade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi e-mail ile bildirmelisiniz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, Sipariş Numarası ve yikanabilirhalilar.com’un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı da bilmeniz gerekiyor.

Tüketici Kanunu’nda yer alan ‘Sebep Göstermeden Cayma Hakkı’ sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk yedi günü içeriyor. Üründeki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğinizde ise bu süre otuz güne dek uzuyor. Ürünü iade edeceğinizi ve ürünle alakalı şikâyetinizi bize e-mail ile bildiriyorsunuz. Bu durumda biz şikâyetinizi tedarikçi firmalara iletip inceleme yaptırarak ürünün iade alınıp alınamayacağını belirleyen bir süreç başlatıyoruz. Eğer üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa ve ürün hatalıysa satış tutarını ve iade için harcadığınız kargo bedelini size geri ödüyoruz.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürüyor. Ayrıca kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreç Tugrahalistore’un sorumluluğunda değildir. Çünkü yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgilidir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

yikanabilirhalilar.com, internet tabanlı satış yapan bir e- ticaret sitesi olduğundan ürünler ‘normal halı satış mağazalarından’ daha uygun fiyatlarla sunulabilmektedir. Markaların özel koleksiyonları ve sezon ürünlerini %50’e varan indirimlerle üyelerimizle buluşturabiliyoruz. Ürünlerin orijinalitesi her zaman garanti altındadır.

yikanabilirhalilar.com’a kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi takiben ödeme tutarı hesabınızdan çekilir. Ödeme güvenli bir SSL-Şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz ( Hesap numarası veya kredi kart numarası) kesinlikle yikanabilirhalilar.com’da tutulmaz veya 3. şahıslara verilmez.

Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz, eğer ürününüz zarar görmüş ise, ürününüzü teslim almadan TUTANAKLA kargo yetkilisine iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı Tugrahalistore, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağından sizlere bu bedel iadesi yapılamamaktadır. Bu konuda siz değerli müşterilerimizden gerekli hassasiyeti göstermenizi rica ederiz.

yikanabilirhalilar.com’ un koleksiyonunda çok fazla sayıda ürün bulunmakta olup, stokları da devamlı değişebilmektedir. yikanabilirhalilar.com, koleksiyonumuzda bulunan tüm ürünlerin sergilendiği bir katalog vazifesi görmektedir. Bu sebeple koleksiyonlarımıza ait ‘basılı katalog’ bulunmamaktadır. Böylece bu maliyetler hem fiyatlara yansıtılmıyor hem de koleksiyonlarımızı kolayca yenileyebilme imkânımız oluyor.

İadeniz onaylandıktan sonra size bir bilgi e-maili gönderiyor ve ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıması bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama iki – üç hafta sürebiliyor. Bu süreç genel bir uygulama olup, yikanabilirhalilar.com’un herhangi bir müdahalede bulunma hakkı bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ödemelerinizi Visa, Visa Electron ve Mastercard kredi kartları ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile taksitli alımlarda hangi banka kartına kaç taksitle alım yapabileceğinizi ürün inceleme ve ödeme sayfalarında görüp istediğiniz taksit seçeneğini seçerek ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi, anlaşmalı olduğumuz bankalara Havale/EFT yoluyla veya teslimat anında nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Stoklarımızda kalmayan ürünlerle ilgili olarak müşterilerimize konu ile ilgili bilgi maili gönderilerek tahmini tedarik süresi bildiriliyor. Bu süre beklenmek istenirse, ürün tedarik edilerek müşteri ile iletişime geçilmektedir. Eğer bu süre boyunca beklenmek istenmezse, alışveriş bedelinin tamamı hemen müşteriye geri ödenmektedir.

yikanabilirhalilar.com olarak, ürünlerin orijinal rengine en yakın rengini yansıtması için çok çaba harcıyoruz; ancak kullanılan bilgisayar ekranının ayarlarından dolayı bazen ürünün orijinal rengi net olarak anlaşılamamaktadır. Bu sebeple ürünlerin orijinal renginin sağlanması garanti edilememektedir.

yikanabilirhalilar.com’da satılan her koleksiyonun kendisine özel bir ‘bakım kılavuzu’ bulunmaktadır. Biz sadece bu kılavuzlarda bulunan bilgileri kullanmanızı öneriyoruz. Bunun için ‘iletişim’ formundan bize ulaşarak ürünlerin bakımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

yikanabilirhalilar.com internet tabanlı satış yapan bir e- ticaret sitesidir. Dolayısıyla ürünlerin incelenmesi için herhangi bir fiziki mekâna sahip değildir. Tüm siparişler kendi depomuzdan gönderilmektedir.

Ücretsiz Kargo

Tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo fırsatı

Kolay İade

Tüm Ürünlerde 14 gün içersinde İade / Değişim İmkanı İle Müşteri Memnuniyeti

Garantili Halılar

Tüm ürünlerimiz garanti kapsamındadır

100% Güvenli Alışveriş

Kredi Kartı İle 12 Aya Varan Taksit İmkanı İle Kolay Alışveriş